Zingen voor vrede

Zingen voor vrede

Een groep mensen van onze pastorale eenheid engageerden zich na onze oproep om samen met Pax Christi vrede te bezingen in winkelend Antwerpen. In een adventstijd van oorlog in Oekraïne en Palestina is de kreet om vrede overal te horen. Met onze zang willen we die kreet kracht bijzetten in de drukte van de shoppingcentra’s in Antwerpen. Een heel mooi initiatief dat op verschillende locaties op applaus werd onthaald.

Fotoreportage en filmpjes onderaan!

Dank aan Annick en Peter om dit te trekken.
Dank aan alle zangers om je koopzondag ‘anders’ in te vullen. Er straalde warmte uit dit initiatief.

Klik op play voor het filmpje! (onderaan nog meer!)

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.