Zaterdag 24 december was het feest! 

Zaterdag 24 december was het feest! 

Kinderen tussen 6 en 9 jaar oud werden uitgenodigd om van dichtbij kennis te maken met de Heilige Familie, en dat door de vertelmethode van Godly Play. 

De deelnemers werden met vlaggetjes onthaald in de Tandem in Mortsel. Op kussentjes in een cirkel werden we meegenomen in een wonderlijk kerstverhaal. En dat verhaal liet ons niet onbewogen: We stonden op en gingen aan de slag met klei, kleefband, glitters, papier en verf om geschenken te maken voor het pasgeboren kind. Wat zouden Maria, Jozef en Jezus nodig gehad hebben in de stal in Bethlehem? Na het knutselen vierden we feest! Met een feesthoed op deelden we een drankje en een hapje en daarna was het alweer tijd om naar de eucharistieviering te gaan in de Sint-Benedictuskerk. 

Doe je volgende keer mee?

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.