Wondere woensdag 4 met de zon in de ogen vertelt pastoor Tom …

Wondere woensdag 4 met de zon in de ogen vertelt pastoor Tom …

Wie pastoor Tom al ooit hoorde vertellen (of preken) weet dat hij een gepassioneerd woordkunstenaar is. Meer nog… Het vuur van zijn woorden brandt verder in de harten van zijn publiek. En hij vertelt niet alleen met woorden.

20210728wowo402
20210728wowo403
20210728wowo404
previous arrow
next arrow

Het was dan ook niet te verwonderen dat – ondanks een flinke regenbui een uur voor de voorstelling- meer dan 70 mensen naar de grot in Edegem afzakten om te genieten van het boeiende verhaal van Tobit. De foto’s getuigen van de passie waarmee alles gebracht werd. de geboeide blikken van het publiek vertellen de rest. (zie fotoreportage onderaan) Zowel jong als oud konden in een zonnetje genieten van een verhaal dat door onze muzikanten werd vervolmaakt. En genieten was het. De regen bleef gezellig uit.
Daarna werden we blij verrast met een drankje en een hapje. Voor de kinderen was er zoals altijd een gezellige speelhoek.

Volgende week vertelt Griet over Jozef. Jij komt toch ook?

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.