Witte Donderdag in de basiliek

Witte Donderdag in de basiliek

Witte Donderdag is altijd een bijzonder moment in de kerk. We vieren de instelling van de eucharistie. De viering in de basiliek was erg verzorgd. Een grote groep misdienaars en hun begeleiders waren erg betrokken en zorgden dat de voering vlot en soepel verliep waarvoor proficiat. Alles paste perfect in elkaar.

Het mooie gezang van het Basilicakoor, de boeiende uitleg van pastoor Tom, de voetwassing, het offeren van goederen en geld voor Gastvrij Edegem, de betrokken groep mensen die mee vooraan kwamen om in een grote kring rond het altaar samen het Onze Vader te bidden, de welgemeende en ruim gedeelde vredeswensen en de massa mensen die samen met Pastoor Tom na de viering bleven voor een aanbiddingsmoment. Alles paste… We gingen stil naar huis. Op weg naar Goede Vrijdag…

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.