Werken aan de grot.

Werken aan de grot.

Wie de voorbije maanden in de grot is geweest, heeft al veel gezien. Een tijdelijke stelling in de grot, een bescherming aan de buitenzijde, groot onderhoud in de groenzone en nu ook het afzagen van gevaarlijk overhangende takken boven de Hovestraat. Het werk is zeker nog niet gedaan, maar iedereen kan wel zien dat we de gebedsplek van de grot, de schoonheid van de natuur, de veiligheid van mensen en verkeer heel serieus nemen. Hartelijk dank aan al wie daar aan heeft meegewerkt. Wie ook graag de handen uit de mouwen steekt kan op donderdag terecht in de grot of de tuin van Sint-Antonius. We starten terug vanaf maart.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.