We gaan op kamp!

We gaan op kamp!

Volgend jaar bestaat onze pastorale eenheid 5 jaar. Dat willen we 5 keer vieren. Meer info over die 5 vieringen vind je HIER!

Een belangrijk moment is het KAMP!
Ja, echt, we gaan samen op kamp! En iedereen mag mee.

Ons doel is Meerseldreef. En er zijn formules voor iedereen. Je kan kamperen in tent, caravan of mobilehome, maar er zijn ook kamers voor 1 of 2 personen. Binnen kan je eventueel ook op je eigen veldbed slapen of met je matras of slaapmat terecht. de prijs houden we zeer democratisch. Kijk naar de flyer voor meer info of klik op de link HIER . In ons inschrijvingsformulier vind je ook al wat meer informatie!

Inschrijven kan via QR-code of HIER!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.