Warme solidariteit: 17 oktober. Dag van verzet tegen armoede

Warme solidariteit: 17 oktober. Dag van verzet tegen armoede

Netwerk tegen armoede voert op 17 oktober campagne onder het thema: Gezocht: 180.000 woningen voor een warme thuis. De 57 verenigingen van het netwerk voeren acties voor oplossingen die echt werken: meer en betere sociale woningen en een woonbeleid dat de kwaliteit en de betaalbaarheid van private huurwoningen verbetert. De Antwerpse armoedeorganisaties protesteren op straat op zondag 16 oktober. In Geel is er een tentoonstelling over menswaardig wonen. Er zijn fakkeltochten in Turnhout en Herentals. De volledige kalender met de acties, die soms ook een hele week omvatten, vind je hier: klik.

overgenomen van Attent

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.