“Waar sla jij je tent op?”

“Waar sla jij je tent op?”

“Waar sla jij je tent op?” was het thema van de zondag met IederEEN vurig verbonden.

Naar het evangelie, waar Petrus aan Jezus zegt:  “Rabbi, het is goed dat wij hier zijn. Laten we drie tenten bouwen”.

Dit deden we dan ook, letterlijk. Met stokken en doeken, touw en wasspelden. Maar ook symbolisch, met alle elementen die voor ons maken dat we ons ergens thuis mogen voelen: familie, vrienden, jezelf mogen zijn, de natuur, een warme gemeenschap,…

Zo een gemeenschap willen we dan ook zijn. Een plaats waar mensen zich thuis mogen voelen.

We waren heel blij dat we Cynthia en Jeroen mochten weerzien met hun allerliefste, pasgeboren Linus! Sophie en Peter, stralende jonggehuwden, mochten we verwelkomen. Alsook een hele bende tieners van JEZ! Jongerenkerk die samen met ons hun weekend kwamen afsluiten. Geweldig!

Ja, zo voelde het vandaag. Het was goed om daar te zijn.

Jij komt toch ook de volgende keer?

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.