Vrijwilligersfeest: Zijn we iemand vergeten?

Vrijwilligersfeest: Zijn we iemand vergeten?

Vrijdag 3 maart gaat ons jaarlijks vrijwilligersfeest door.  We beginnen om 20 u met een kort bezinningsmoment in de kerk van Sint-Jozef Mortsel en daarna komen we gezellig samen in de Wolschaerder. De uitnodigingen werden persoonlijk bezorgd, maar indien we u vergaten, neem dan vliegensvlug contact op met  Luc Fontaine. fontaine_meeuws@skynet.be     Telefonisch kan ook (liefst sms)  0479 73 90 33.  

U zal er “collega’s” ontmoeten: lectoren, catechisten, bestuursleden van verenigingen, medewerkers in PKG’s of kerkraad, kosters, boekhouders en muzikanten, secretariaatsmensen en leden van werkgroepen allerhande. U begrijpt dat we niet alle leden van verenigingen of grote koren kunnen uitnodigen.  Koren die wekelijks of minstens tweewekelijks de liturgie verzorgen, mogen voltallig komen. 

Partners zijn uiteraard welkom. 

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.