Vredesmatten op de wintermarkt in Mortsel

Vredesmatten op de wintermarkt in Mortsel

het mag dan al geen kerstmarkt meer heten, de sfeer van een echte kerstmarkt zat er wel in. Zeker op de stand van onze voetmatten met vredeswens.

De kou werd door onze vrijwilligers de ganse dag getrotseerd. (respect allemaal, want koud was het.) Maar mensen met een warm hart voelen de kou niet. Die zien het verschil dat ze voor anderen kunnen maken. En ze geloven voluit in de boodschap van VREDE die we met dit project willen uitdragen. De opbrengst was niet min. Maar er zijn natuurlijk nog steeds matten te koop.

Klik HIER om de jouwe te bestellen!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.