UITNODIGING Voor de VLUCHTELINGEN en voor de VREDE 25 april

UITNODIGING Voor de VLUCHTELINGEN en voor de VREDE 25 april

Voor de VLUCHTELINGEN en voor de VREDE komen we samen op dinsdagavond  25 april om 19.30 u. in de Sint-Jozefkerk, Molenveldlaan 2 in Edegem en – voor wie dit wensen- rond 20.15 u. in De Schrans (naast de kerk).

Gelovig of ongelovig, deze keer word je door het bestuur van het ‘Oekraïne-Project-Edegem’ uitgenodigd om mee te leven met de vele vluchtelingen, vooral ook met wie in Oekraïne achtergebleven zijn in deze verschrikkelijke oorlog en daar gebukt gaan onder een ‘zwaar kruis’. Wij bidden ook voor de vrede. Niemand hoeft zich echter verplicht te voelen om mee te bidden wanneer we ons tot Jezus zullen richten, Die weet wat lijden is en meelijdt met zoveel onschuldigen, slachtoffers van oorlog, geweld, armoede……  trouwens niet alleen in Oekraïne. Kom gerust eens naar dit zeer bijzonder halfuurtje. Aarzel niet om anderen mee uit te nodigen. Iedereen is zeer welkom en je kan GRATIS eenvoudigrustig komen luisteren, ook naar mooie Oekraïense muziek, waarmee deze bijeenkomst wordt opgeluisterd.

Nadien kunnen we, naar goede gewoonte en voor wie dit wenst, gezellig samen zijn in “De Schrans”.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

AnnickPosted on8:50 am - apr 18, 2023

We zullen er zijn!

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.