Tweedehands boeken- en platenverkoop Davidsfonds 25 en 26 februari

Tweedehands boeken- en platenverkoop Davidsfonds 25 en 26 februari

De afdeling ‘Mortsel-Berchem’ (na fusie) van Davidsfonds verwelkomt je op de  33e Tweedehands Boeken- en Platenverkoop, ten voordele van In de Buurt vzw.
Ons aanbod boeken is vernieuwd en aangevuld dank zij vele genereuze schenkers van romans, non-fictie, oudere en zeldzame uitgaven, prentkaarten, prentjes, enz. De muziekafdeling (elpees, cd’s, dvd’s), hebben we grondig onder handen genomen. Onze prijzen beginnen aan 50 cent of minder, romans tegen 1 of 2 euro (ook in Frans, Engels, Duits e.a.) en grootformaat kunstboeken aan scherpe prijzen: iedereen vindt hier zijn gading!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.