TAIZE-viering in de H.Kruiskerk

TAIZE-viering in de H.Kruiskerk

Op zondag 12 mei om 11.00 u. is er een eucharistieviering met typische liederen van de Taize-gemeenschap. 
Voor deze gelegenheid heeft de Cantorij Sint-Cecilia het Taizékoor uit Schoten uitgenodigd om samen deze viering op te luisteren. Vanaf 10.45 u. zal er, als prelude, reeds gezongen worden. Eenvoudige, meditatieve en sfeervolle liederen die een sacrale sfeer scheppen.

Het Taizékoor, o.l.v. Werner Van Acker, is al 25 jaar actief in Schoten met o.a. hun jaarlijkse Taizé-trefdag in de H.Hartparochie (Deuzeld). De meeste liederen worden regelmatig gebruikt in de zondagsvieringen.

Koorzangers uit andere parochies zijn uiteraard uitgenodigd om op deze tweede zondag van mei mee te zingen in het gelegenheidskoor. Er is een voorafgaande repetitie gepland om 10.00 u. in de H.Kruiskerk. Voor meer info bel nummer 0496 20 86 12.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.