St.-Jozef Mortsel: Paasviering verzorgd door St.-Ceciliakoor

St.-Jozef Mortsel: Paasviering verzorgd door St.-Ceciliakoor

In Sint-Jozef Mortsel-Boechout verzorgt het Koninklijk Sint-Ceciliakoor om 09.45 u.r de zang met een mix van Gregoriaans, meerstemmige muziek en samenzang. Hier is de intredezang het Gregoriaanse Introitus van Pasen Resurexi en verder in de viering is er aan Gregoriaanse muziek nog het Alleluia van Pasen, Credo III, Pater noster en Victimae paschali landes.
Na de communie is er samenzang met De Heer is waarlijk opgestaan in een meerstemmige zetting uit het Glogauer Muzikbuch van rond 1480. De viering wordt afgerond met het Alleluia voor de paastijd van Jos Bielen. En voor, tijdens en na de viering is er natuurlijk ook orgelmuziek.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.