St… Denk jij aan de dankviering op 16 maart Lees dan hieronder, want dit wist je misschien nog niet!

St… Denk jij aan de dankviering op 16 maart Lees dan hieronder, want dit wist je misschien nog niet!

Ergens erg bescheiden verstopt vonden we volgende nota van pastoor Tom. 16 maart is dan ook niet alleen een dankfeest voor onze pastorale eenheid. Het is ook een heel speciale viering voor de herder van de Heilige Maria Magdalena-gemeenschap.

Er is heel wat om dankbaar voor te zijn. Dit jaar mag ik Abraham ontmoeten, is de diaken– en priesterwijding 20 jaar geleden, vorig jaar was ik al 10 jaar pastoor en dit jaar viert onze Pastorale eenheid Heilige Maria Magdalena haar 5de verjaardag.

pastoor Tom

Ook daarom wordt u uitgenodigd op de dankviering van zaterdag 16 maart ‘24.
Kom om 16:30 u om samen in te zingen en klaar te zijn om voluit mee te vieren. Nadien is er een bescheiden hapje en drankje!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.