SOS oproep vanuit Novovolynks (Oekraïne)

SOS oproep vanuit Novovolynks (Oekraïne)

Kort na de vernietiging van zeer belangrijke energievoorzieningen, verspreid over gans Oekraïne, door onbemande Russische drones, ontving OEKRAÏNE-PROJECT-EDEGEM vzw zeer recent de NOODOPROEP voor WARME KLEDIJ EN SCHOENEN en niet bederfbare VOEDING voor de komende winter, want in Oekraïne is het veel kouder dan bij ons. Bezorg ons deze hulpgoederen zo vlug mogelijk, bij voorkeur op dinsdag 8 november tussen 9 – 17 u. in hangar 42 in De Burletlaan (rechtover het huisnummer 175) in Edegem. Er vertrekt een lading op 17 november eerstkomend. Spijtig genoeg valt Allerheiligen dit jaar op een dinsdag en zijn we dan ook op deze hoogdag gesloten. Maar op al de andere dinsdagen is de hangar toegankelijk voor het afgeven van hulpgoederen. Heb je op dit moment niets te veel meer in de kast of schoendoos, denk eraan dat een financiële gift op rekening van het Oekraïne-Project-Edegem vzw (rekeningnummer : BE40 8803 5555 5163) nog waardevoller is opdat men dan meer gericht en in een groter aantal (met korting) de nodige kledij en schoenen of laarzen (op maat) en voeding kan aankopen. Novovolynks ligt niet ver van de Poolse grens.

We garanderen jullie dat onze grote zendingen met hulpgoederen nog altijd terechtkomen en dat ook de financiële steun door V. Kmet – een zeer gedreven pastoor en tevens directeur en verantwoordelijke voor de opvang van zoveel vluchtelingen – voor 100 % besteed zal worden aan de meest noodzakelijke producten. Namens deze sterk noodlijdenden danken we jullie nogmaals van harte voor jullie ONMISBARE steun.

Voor meer info : Liliane, tel. 03 288 73 65  (met antwoordapparaat) of liliane.bollaerts@outlook.be

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.