SINT-BENEDICTUSKERK: Houtwerk en renovatie

SINT-BENEDICTUSKERK: Houtwerk en renovatie

De Sint-Benedictuskerk (ooit door iemand van Onroerend Erfgoed het mooiste museum van Mortsel genoemd) werd enkele jaren geleden volledig vernieuwd. Dat was duidelijk, want dat waren de grote zichtbare werken.

Intussen wordt er nog steeds aan de verfraaiing van de kerk gewerkt. Zo gaat het nu om het kleine houtwerk, waar beeldhouwer Daniël Stordiau met zijn meesterhanden grote wonderen doet: restauratiewerken aan de preekstoel, de biechtstoelen en de lambrisering.

Het resultaat mag gezien worden. Neem gerust eens de tijd, voor of na een viering in de kerk, om dit vakkundig werk te bewonderen. Binnen een tweetal jaar zal de Sint-Benedictuskerk ook op dit vlak schitteren als weleer.

En er is nog meer

In een volgende nieuwsflash zullen we nog een ander gerenoveerd object in de kijker zetten. Blijven lezen is dus de boodschap.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.