SINT-BENEDICTUS Viering Nationale Feestdag

SINT-BENEDICTUS Viering Nationale Feestdag

Op vrijdag 21 juli om 11 uur heeft een eucharistieviering met Te Deum plaats, voorgegaan door pastoor Tom. Deze viering wordt jaarlijks aangevraagd vanwege het bestuur van stad Mortsel ter gelegenheid van de Nationale Feestdag. Belangstellenden worden hierop vriendelijk uitgenodigd. De viering wordt muzikaal verzorgd door Jan Straus, piano, en Ernest Maes, hoorn, en eindigt traditioneel met het Vlaams en het Belgisch volkslied.

Na deze viering volgt nog een ceremonie aan het monument van de gesneuvelden dichtbij zwembad Den Bessem, waarna het stadsbestuur de aanwezigen welkom heet op de receptie in de feestzaal van de Meerminne.

Allen van harte welkom!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.