SINT-BENEDICTUS NAAR SCHERPENHEUVEL Verslag van de 336ste voetbedevaart

SINT-BENEDICTUS NAAR SCHERPENHEUVEL Verslag van de 336ste voetbedevaart

Zoals eerder gemeld zijn de moedige stappers van Sint-Benedictus op 27 mei, samen met de groep van Wommelgem, naar Ons Lieve Vrouwke getrokken. Stipt om 3 uur trokken een tiental van onze stappers zich samen met de groep van Wommelgem op gang. Het was een nieuwe ervaring, met andere mensen erbij. Maar het was een toffe groep. We stapten langs grotendeels dezelfde wegen, en allemaal met éénzelfde doel: Scherpenheuvel bereiken! Onderweg werd er flink doorgestapt. De verzorging en opvolging was prima georganiseerd!!!

Onze groep had een jubilaris in de rangen, met name Erna Vangramberen. Zij bracht haar 25ste bedevaart moe maar voldaan tot een goed einde en werd beloond met de zegening met het Mariabeeldje (zie foto). En geloof me: dat doet je wat!

Deze tocht samen met de Wommelgemse stappers is voor ons in goede aarde gevallen. We hopen dat we nog lang samen mogen en kunnen meegaan. Alvast de nieuwe afspraak noteren: 18 mei 2024. Men zegge het voort!

Het bedevaart-team.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.