SINT-BENEDICTUS Kerststukjes Ritmica Thuishaven

SINT-BENEDICTUS Kerststukjes Ritmica Thuishaven

Het is al jaren de gewoonte dat tijdens de adventstijd in onze kerk kerststukjes verkocht worden ten voordele van Ritmica Thuishaven. En dat was dit jaar niet anders. Alleen was het deze keer extra vroeg in de adventsperiode. Maar dat weerhield er de aanwezige kerkgangers niet van om een stukje te kopen voor het goede doel. De begeleiders en bewoners van Ritmica Thuishaven waren héél blij dat hun verkoop zo vlot verlopen is. Er moet ook bij gezegd worden dat de creativiteit en de kwaliteit van de stukjes met het jaar fijner, mooier wordt. Dus zeker voor verdere herhaling vatbaar! We wensen de ganse ploeg nog veel succes met hun verkoop!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.