Samana kwam bijeen voor een lentelunch met kaasschotel.

Samana kwam bijeen voor een lentelunch met kaasschotel.

Vrijdag 19 april, een koude en natte dag, verzamelden we met een veertigtal leden voor een etentje in de Schrans.  We kregen een heerlijke kaasschotel met verschillende soorten brood, veel fruit, koude groenten en een pastaslaatje, te veel om op te krijgen.  Voor de jarige Luc zongen we lang zal hij leven en het deed deugd om samen te tafelen en bij te praten. Zoals vaak, waren er enkele mensen die toch niet konden komen maar de aanwezigen hebben genoten van dit samenzijn.  De afwezigen hebben we nog kunnen plezieren met kaas aan huis en we konden zelfs iedereen wat meegeven van het rijkelijke aanbod.  We hebben weer ‘gemeenschap’ gevormd, onze kerntaak!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.