Samana ging wandelen in het Middelheimpark

Samana ging wandelen in het Middelheimpark

donderdag 15 juni, een heel warme zonnige dag met gelukkig wat wolken, verzamelden we met een 28-tal Samanaleden in het Middelheimpark voor een wandeling langs de prachtige kunstwerken. Iedereen kreeg bij aankomst alvast een flesje water om niet uit te drogen, daar had Paul gelukkig aan gedacht.

Enkele van onze medewerkers hadden een paar beelden uitgekozen waarover ze meer uitleg gaven zodat we een ‘educatieve’ namiddag mochten beleven. Het park is aan een ‘vernieuwing’ toe : sommige beelden worden op een andere plaats gezet en/of worden van een nieuwe sokkel voorzien. Er komen ook enkele nieuwe kunstwerken bij in de loop van dit jaar.

We praatten na op het terras van het kasteel met een stukje taart en koffie of thee. Zo hadden we dan toch nog een bijeenkomst voor de vakantieperiode, in september zien we elkaar terug aan de volkstuintjes aan het Finckenpad.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.