Samana ging op speurneuzentocht op een speelse namiddag

Samana ging op speurneuzentocht op een speelse namiddag

Donderdag 9 november kwamen we met 33 leden bijeen in de Schrans, gewapend met een loep op zoek naar oude spreuken en gezegden, die in een tekening verstopt waren. De vraag om een vergrootglas mee te brengen was goed gehoord en er waren er in vele vormen en grootte. 

Er werd gezegd dat er een 37 à 38 spreuken te zoeken waren. Iedereen kreeg de tekening en een blanco papier om de gevonden gezegden te noteren. Geconcentreerd werd er gezocht en we vonden vele spreuken. Maar bij het overlopen van wat we allemaal zouden moeten gevonden hebben, bleek dat we nog niet aan de helft kwamen!  Dus er zat méér in dan gedacht.  Het was in elk geval een gezellige namiddag waarin we elkaar met een prettig spel konden ontmoeten en helpen en zoals gewoonlijk kregen we taart met koffie of thee achteraf.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.