Poetsers voor St.-Benedictuskerk gezocht

Poetsers voor St.-Benedictuskerk gezocht

Gegroet allemaal

De kerkfabriek van Sint-Benedictus organiseert op dinsdag 30 januari een kerkpoets in onze kerk. Indien er geen uitvaart is (dus steeds onder voorbehoud) zouden we vanaf 10 uur de kerk met vrijwilligers grondig onder handen willen nemen. Dus iedereen is welkom. Er wordt gezorgd voor het nodige materiaal en voor koffiekoeken.

Graag voor 26 januari aanmelden bij Pierre Hernalsteen (pierre.hernalsteen@telenet.be) zodat we weten met hoeveel mensen we moeten rekenen.

Van harte

Pierre Hernalsteen
Voorzitter kerkfabriek Sint-Benedictus

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.