Palmzondag in Heilige Familie

Palmzondag in Heilige Familie

Op 24 maart gaat Paul Fivez om 11.15 u. voor in de Palmzondagviering in Heilige Familie te Edegem. Béatrice Van de Linden, voormalige gitaar leerkracht in de Academie van Mortsel/Edegem en gitariste ( 10 snarige gitaar ) was bereid om deze viering met haar eigen meditatieve gitaarcomposities op te luisteren.

Beatrice Van der Linden is professioneel gitariste  Haar focus ligt op muziek spelen als helende kracht voor zichzelf en anderen. Verbinding beleven door muziek. Na haar 40ste begon ze te componeren en te improviseren. Hieruit ontstonden  4 cd’s met meditatieve muziek op 10-snarige gitaar.  Kijk ook op  www.beatricevanderlinden.be.
Het zal een mooie start zijn voor de komende goede week.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.