Paastijd is eerste-communietijd

Paastijd is eerste-communietijd

Eens de paasklokken vertrokken zijn en de zon zich (hopelijk) wat meer laat zien, maken vele kinderen van onze PE zich klaar om voor de eerste keer de communie te ontvangen.

De kinderen van St.-Benedictus en St.-Jozef in Mortsel bijten de spits af op zaterdag 22 april om 9.30u in de kerk van St.-Jozef. Tijdens de zondagsviering in hetzelfde weekend is het de beurt aan de kinderen van OLV basiliek. Op zaterdag 29 april ontvangen de kinderen van St.-Lodewijk om 9.30u de eerste communie in hun kerk, en om 11u volgt de grote groep kinderen van de werking van H. Familie.

In de maand juni zullen alle kinderen die in Mortsel of Edegem in het 1ste leerjaar zitten een uitnodiging ontvangen om zich alvast in te schrijven voor de voorbereiding op de 1ste communie volgend werkjaar. Vanaf einde juni zal inschrijven mogelijk zijn via onze website: https://www.mijnparochie.be/levensmomenten/eerste-communie/.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.