Oproep: Wie gaat mee op stap voor “In de Buurt”

Oproep: Wie gaat mee op stap voor “In de Buurt”

Op 24 en 25 augustus doet de St.-Jozefparochie in Mortsel zijn jaarlijkse inzamelactie voor ‘In de Buurt VZW’. Ook dit jaar gaan we de straat op en halen huis aan huis allerlei etenswaren en hygiëneproducten op. Katrien onze trouwe voortrekker zoekt nog enkel helpers. Mensen die jong van hart zijn en die mee op pad gaan om de goederen in te zamelen. Succes verzekerd, want in de wijk Savelkoul staat men klaar met heel wat spullen.

Neem contact op met de PE op peheiligemm@gmail.com
Of bel even met onze diaconie telefoon 0487 89 08 41

Katrien neemt dan zelf contact op om concreet af te spreken!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.