Op stap met Maria: verslag

Op stap met Maria: verslag

opstapverslagbanner1
opstapverslagbanner2

Zonovergoten en vol enthousiasme gingen de gezinnen voor de derde keer dit jaar op stap. In deze meimaand was het thema ‘op weg met Maria’. Op allerlei bijzondere plekken konden de deelnemers kralen verdienen door opdrachten te doen. Toen iedereen was samengekomen aan de grot bleken al die stukjes samen een rozenkrans te vormen. Na een deugddoend en warm gebedsmoment op het einde keerde iedereen tevreden terug naar huis.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Mariella VerscheldenPosted on12:20 am - mei 11, 2021

Het was weerom een leuke namiddag,nieuwe mensen leren kennen.Geleerd hoe een paternoster wordt gebeden.Fijne wandeling door Hof ter Linden.Ook rust gevonden in mezelf en mijn batterijen weer kunnen opladen.Ik ben helemaal klaar voor de volgende activiteit.Een dikke dank je wel aan de organisatie alsook aan JEZ waar de kinderen helemaal hun draai in gevonden hebben.

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.