Onze jongeren pakken in

Onze jongeren pakken in

Nog enkele nachten slapen, op woensdag 26 juli gaat onze groep jongeren vanuit de Pastorale Eenheid op weg naar Portugal. Samen met pastoor Tom sluiten ze aan bij een goeie 30 jongeren van Godspot en enkele leden van de gemeenschap Zaden van het Woord. In Portugal wordt de groep verder uitgebreid met een delegatie uit Brazilië en de Verenigde Staten.

Zo zullen ze zich met 110 gedurende een kleine week voorbereiden op de wereldjongerendagen zelf. Naast een bezoek aan Lissabon staan onder andere Fatima en Vila Viçosa op het programma.

We wensen hen een deugddoende ervaring en heel mooie contacten, in de eerste plaats met de Heer Jezus zelf.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

MiekePosted on5:40 pm - jul 25, 2023

In gedachten reis ik mee met jullie. Mijn lievelings icoon,staat al klaar samen met een veilige kaars om een gebed toe te vertrouwen “s morgens,in de loop van de dag en ’s avonds…ik wens jullie fijne ontmoetingen, en vooral een veilige reis.Mieke.xxx.

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.