Ontmoetingsdag voor Sint-Antoniusvieringen in Vlaanderen

Ontmoetingsdag voor Sint-Antoniusvieringen in Vlaanderen

U bent van harte uitgenodigd op de Ontmoetingsdag voor Sint-Antoniusvieringen in Vlaanderen op zaterdag 17 september in de Sint-Antonius Abtkerk in Wolfsdonk.
Op initiatief van enkele verenigingen, begeleiden Centrum Agrarische Geschiedenis, Histories en PARCUM de Sint-Antoniusvieringen in Vlaanderen om erkend te worden als immaterieel cultureel erfgoed op de Inventaris Vlaanderen voor Immaterieel Cultureel Erfgoed.
Het erkenningsdossier zal worden voorgesteld tijdens een ontmoetingsdag op zaterdag 17 september. Alle vieringen kunnen dan input en feedback leveren voordat we de laatste rechte lijn richting indiening van het dossier ingaan.

 In het kort:

  • Wanneer?         zaterdag 17 september, 14 tot 17u (welkom met koffie en thee vanaf 13u30)
  • Waar?                Sint-Antonius Abtkerk, Wolfsdonk-Dorp 7, 3201 Aarschot
  • Prijs?                  Gratis!
  • Wie?                   vertegenwoordigers en nauw betrokkenen van Sint-Antoniusvieringen in Vlaanderen
  • Wat?                  De dag is vooral bedoeld als ontmoetingsmoment voor alle Sint-Antoniusvieringen in heel Vlaanderen. Enkele vieringen stellen hun werking voor en delen inspirerende ideeën om met de viering aan de slag te gaan. Er is tijd voor ontmoeting en uitwisseling van ideeën om toekomst te geven aan de Sint-Antoniusvieringen.
  •  Inschrijven?       Dat kan via deze link: https://www.parcum.be/nl/events/ontmoetingsdag-sint-antoniusvieringen-in-vlaanderen

 We hopen jullie daar allen te verwelkomen!

 Met vriendelijke groeten,

 Julie Aerts
In naam van de leden van de werkgroep Sint-Antoniusvieringen en de ondersteunende organisaties CAG, PARCUM en Histories

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.