OKRA ST.-LODE: Activiteiten in de paastijd

OKRA ST.-LODE: Activiteiten in de paastijd

Op vrijdag 21 april gaat ons paasfeest door om 12.30 uur in de cafetaria van Den Drab. Traiteur Omnibus zorgt voor een feestmaal bestaande uit aperitief, kalfscrème met Parijse champignons, eendenborst met sinaasappelsaus en seizoengroenten, waaier van desserten.
Gelieve hiervoor tegen 15 april in te schrijven bij Huguette op 0477 21 30 12 of huguettecuyvers1951@gmail.com en 35 euro voor leden of 40 euro voor niet-leden te betalen op BE79 9733 8194 7133 van Okra St.-Lodewijk Mortsel met vermelding van uw naam en paasfeest.
Nadien is er nog een passende animatie en krijgt iedere aanwezige een lekker paasgeschenkje.

Bedevaart naar Scherpenheuvel
Op maandag 8 mei vertrekken we om 9 uur in carpooling aan het Dieseghemhof. Na de koffie in De Ram volgt een eucharistieviering in de Basiliek om 11 uur en nadien eten we in De Ram. Daarna is er nog de Rozenkrans en genieten we van een ijsje in Averbode.
Wie meerijdt in carpooling betaalt 5 euro aan de chauffeur voor de brandstofkosten.
Inschrijven tot 4 mei bij Huguette. Vermeld daarbij ook hoeveel personen je in de wagen kan meenemen.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.