OKRA SINT-LODEWIJK: Wafels- en taartjesnamiddag in ‘t Centrum

OKRA SINT-LODEWIJK: Wafels- en taartjesnamiddag in ‘t Centrum

Op vrijdag 10 juni had Okra een Wafel- en taartjesnamiddag gepland in ’t Centrum. Daar was op dat ogenblik eigenlijk geen gerant, maar dankzij de inzet van het bestuur werd het toch nog een succes. Vliegensvlug hadden Huguette en Hubert een zelfbedieningsstand klaargemaakt en opgesteld met wafels en gebakjes. Op een bord werden de deelnemers welkom geheten door de Bosnische familie die vroeger ons parochiecentrum uitbaatte. De inzet van die mensen werd zeker gewaardeerd, maar iedereen zou het toch erg op prijs stellen dat er spoedig een definitieve oplossing komt voor ’t Centrum.

Intussen voelden we ons vlug thuis in de cafetaria, onze gewone stek. De praatgroepjes waren snel gevormd. En dat het gezellig was is goed te zien op de foto’s bij dit artikel.

Heel deze namiddag werd door Okra gratis aangeboden als een soort compensatie voor de vele activiteiten die door Corona niet konden doorgaan.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.