OKRA SINT-LODEWIJK 50 jaar actief in de parochie

OKRA SINT-LODEWIJK 50 jaar actief in de parochie

Zoals al aangekondigd viert Okra St.-Lodewijk zijn 50-jarig bestaan, of een halve eeuw vol activiteiten en ontmoetingen in onze parochie! Dit feest gaat door op vrijdag 25 november in hotel Basiliek, Trooststraat 20-22 in Edegem. Inschrijven kan tot 18 november (nog maar enkele dagen dus!) bij Hughuette Cuyvers op tel. 0477 21 30 12 en betaling van 35 euro voor leden en 40 euro voor niet leden op BE 79 9733 8184 7133 van Okra St.-Lodewijk. In de mededeling: “Jubileumfeest” en uw naam.

Programma
Om 11.30 uur is er een receptie met hapjes en een drankje, aangeboden door Stad Mortsel. Daarna gaan we aan tafel voor een zeevruchtencocktail, kalfstussenribstuk met kampernoeliesaus, in spek gewikkelde asperges, fijne erwtjes en appeltaart. Na een korte pauze is er dan een eerste optreden van het komisch duo Chris&Chris met als thema ‘Lachen is gezond’ met typetjes, zang, korte sketches en een hele hoop plezier! Dan volgt het jubileumdessert, gevolgd door het tweede deel van het optreden. We sluiten af met mokka en thee.

Dit feest is een goede gelegenheid om kennis te maken met Okra.

Is er een probleem met de verplaatsing naar Edegem? Laat het ons weten en wij zorgen voor een oplossing.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.