OKRA SINT-LODE Nieuwjaarsconcert

OKRA SINT-LODE Nieuwjaarsconcert

Op maandag 29 januari is er in de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen het traditionele Nieuwjaarsconcert van Okra. Op het programma vinden we het Zwanenmeer van Tsjaikovski, ‘Carnaval Ouverture’ van Dvorák, de Keizerwals uit ‘Die Fledermaus’ van Johan Strauss jr., ‘Brindisi’ uit ‘La Traviata’ van Verdi en andere geliefde melodieën uit de lichtklassieke muziek. Dit programma wordt gebracht door Frascati Symphonic, dat het gezelschap krijgt van de uitmuntende solisten Anja Van Engeland (sopraan), François Pardailhé (tenor) en Hrayer Karpetiyan (viool solo). Het concert gaat door op maandag 29 januari 2024 om 14.30 uur. Kaarten kosten 32 euro voor OKRA-leden en 42 euro voor anderen. Inschrijven kan tot 13 november Huguette op tel. 0477 21 30 12. Betalen doet u op rekening BE79 9733 8194 7133 van OKRA St.-Lodewijk met vermelding van Nieuwjaarsconcert en uw naam.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.