OKRA SINT-LODE Koffiekletsen met wafels

OKRA SINT-LODE Koffiekletsen met wafels

Op vrijdagmiddag 24 mei begroette Huguette in het Dieseghemhof een twintigtal deelnemers op deze traditionele en smakelijke activiteit. Voorzitster Huguette had met hulp van Marleen het wafelijzer reeds heet gemaakt voor wafels met bloemsuiker er room en er waren ook allerlei gebakjes, aangeboden door het OKRA-team. Georges nam de tafeldienst op zich.

De wafelgeur schiep een goede atmosfeer voor onderlinge tafelgesprekken, noodzakelijk in ons meestal eenzaam bestaan. We hadden altijd veel te vertellen en nieuwtjes uit te wisselen. Bij ons stonden de kinderen en kleinkinderen en tv-programma‘s in de kijker, maar ook de toekomst van onze St.-Lodewijkkerk en een afwezige straatgenoot, opgenomen wegens een val, waarvoor we goed moeten oppassen.

Toen alle wafels gebakken waren, werd het overschot verdeeld en meegenomen. We kijken reeds uit naar de volgende koffiekletsen op 14 juni, 23 juli, 13 september 11 oktober. Het worden ongetwijfeld gezellige namiddagen

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.