OKRA SINT-LODE Kletsen bij de koffie

OKRA SINT-LODE Kletsen bij de koffie

Op dinsdag 24 oktober waren heel wat leden aanwezig op een Koffieklets, een klassieker op ons programma.

Het evenement bestond uit twee delen: het bestuur bakte warme wafels voor bij de koffie en Hubert zorgde voor taart en gebak. Dat werd allemaal gratis aangeboden. Tijdens en ook nog na de koffie zorgden de aanwezigen voor het tweede deel: gezellig kletsen. Dat is voor vele alleenstaanden een welkome afwisseling van het alleen zijn. En we leerden mekaar weer wat beter kennen.

In ons groepje ging het ditmaal over de hulp bij he koken en het boodschappen doen die door Familiehulp wordt aangeboden. Die hulp is erg welkom, vooral voor wie daar niet zo goed meer alleen in slaagt. Op deze manier kunnen we langer grotendeels zelfstandig in onze vertrouwde thuisomgeving blijven wonen. Het was geen terrasjesweer. Dat zou eind oktober ook niet te verwachten zijn. Maar de cafetaria van het Diseghemhof was ook best gezellig.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.