OKRA SINT-LODE Geen vijgen na Pasen

OKRA SINT-LODE Geen vijgen na Pasen

Op vrijdagmiddag 26 april begroette voorzitster Huguette een veertigtal deelnemers in het Dieseghemhof voor het Paasfeest. Of was het een lentefeest zoals Huguette dit ook noemde? Maar de mooie tafelbloemen, het smakelijke dessert paas-tiramisu met advocaat en als geschenk paaseitjes voor iedere aanwezige wezen inderdaad naar Pasen.

Huguette opende het feest met een bezinning:

Liefde is de enige sleutel die past op de poorten van het paradijs,

er ligt een stukje paradijs in elke glimlach,

in elk goed woord, in elke genegenheid aan een ander gegeven.

Er ligt een stukje paradijs in elk hart dat een haven is,

in elk huis dat een thuis is.

Er ligt een stukje paradijs in elke oase waar de liefde bloeit

en waar mensen voor mensen voor mensen weer ‘mens‘ zijn geworden,

familie van elkaar, broeders en zusters.


De warme lentezon, de mooi gedekte tafels en het driegangenmenu van traiteur Omnibus nodigden uit voor een heerlijke paasnamiddag. Aan alle tafels kwamen mensen samen die mekaar eigenlijk al goed kennen. Dit leidde tot geanimeerde gesprekken en het uitwisselen van nieuwsjes. Het werden geen vijgen na Pasen!


Huguette en Georges leidden na het dessert met brio enkele bingopartijtjes per tafel. Wie de eerste rij of de volledige kaart vol had, mocht een bloemetje kiezen. En het waren uiteindelijk twee Maria’s die met de prijzen gingen lopen!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.