OKRA SINT-LODE : Daguitstap naar het Scheldeland en Oudenaarde

OKRA SINT-LODE : Daguitstap naar het Scheldeland en Oudenaarde

In mei organiseert het Okra-verbond een daguitstap per bus naar het Scheldeland en Oudenaarde. Onze voorkeurdatum is 23 mei, maar naargelang het aantal deelnemers van ons en andere Okra-trefpunten kan het ook 25 of 31 mei worden. De juiste datum en de opstapplaats wordt medegedeeld aan wie ingeschreven is. Dat inschrijven kan tot 20 maart bij Huguette via 0477 21 30 12 of huguettecuyvers1951@gmail.com. De prijs bedraagt voor leden 73 en voor niet-leden 85 euro. Betalen doe je op rekening BE79 9733 8194 7133 van Okra St.-Lode.

Het programma

In de voormiddag is er een een bedrijfsbezoek bij Breydel in Gavere, waar we na de ontvangst met koffie en een bedrijfsfilm enkele van hun producten kunnen proeven: vleesbrood, spek, ham en 3 extra hapjes met streekbier.

De lunch bestaat uit belegde broodjes; drank is niet inbegrepen.

In de namiddag bezoek we brouwersstad Oudenaarde met een stadswandeling. Er zal ook tijd zijn voor een terrasje.

Om half zes worden we in Overmeire-Berlare verwacht om paling te eten. Er is keuze uit gebakken, in ’t groen, met tomaat of met room en frietjes of brood zijn inbegrepen. Je keuze graag in de mededeling van de overschrijving van je deelnemersgeld.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.