Okra op de koffie in Hoeve Dieseghem

Okra op de koffie in Hoeve Dieseghem

Op donderdag 27 oktober plande Okra St.-Lodewijk in Hoeve Dieseghem haar tweede ‘koffieklets’ voor 35 deelnemers. Door het schitterende weer met maar liefst 22 graden werd eerst verzameld op de zonnige banken achteraan de hoeve, maar de koffie nodigde ons snel uit om aan de gedekte tafels plaats te gaan nemen in de woonkamer, die we met onze groep behoorlijk vulden.

Voorzitster Huguette verwelkomde niet alleen Okra-leden maar ook verschillende leden van KWB. Vanuit die vereniging kwam de vraag of hun oudere en minder mobiele leden bij deze activiteit mochten aansluiten. Okra ging graag op deze vraag in.

De Leuvense stoof werd niet aangestoken. Dat was ook niet nodig want het unieke herfstweer, het taartenbuffet, de zelfgebakken wafels en de koffie of thee zorgden, samen met het gebabbel onder deze vriendenploeg, voor voldoende warmte. En ondanks de dure tijden die we beleven werd dit festijn door Okra gratis aangeboden aan de deelnemers, wat ook een warm gevoel gaf.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.