Oekraïneproject met goed nieuws!

Oekraïneproject met goed nieuws!

ZEER GOED NIEUWS over onze ‘kerkdeuractie’ in Edegem en Mortsel: Grote DANK aan GOD en aan eenieder die hiertoe heeft bijgedragen.

Want bij de organisatie van een dergelijke actie in ALLE kerken van de twee gemeenten van onze pastorale eenheid ‘H. Maria Magdalena’ komt er heel wat kijken. Maar met grote vreugde mogen we u melden dat Jezus’ GEEST van solidariteit met de meest-kwetsbaren, in casu met de zeer talrijke burgerlijke en militaire slachtoffers in deze verschrikkelijke oorlog in Oekraïne, sterk leeft bij de kerkgangers in Edegem en Mortsel. Dit blijkt uiteindelijk uit het mooie eindresultaat van deze actie: 1.774  euro! Daarnaast gaf het fonds diaconie nog 1000 euro wat het totaal brengt op 2774 euro.

Nogmaals van harte gefeliciteerd voor jullie WERKDADIG geloof of medeleven. Laten we nooit vergeten dat God zich geïdentificeerd heeft met wie zoveel moeten missen, dichtbij en ook veraf, niet alleen op materieel maar ook op spiritueel vlak.

Laten we Gods LIEFDE steeds actiever worden in ons en door ons naar wie op ons een beroep doen!

Liliane

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.