Nog 30 helpers gezocht voor de 5-aprilherdenking

Nog 30 helpers gezocht voor de 5-aprilherdenking

Voor de herdenking van 5-April is men 80 jaar na het vreselijke bombardement dat Mortsel (en vooral verschillende plaatsen in onze pastorale eenheid) trof nog op zoek naar een 30-tal mensen die tijdens de herdenkingscermonie in de namiddag mee de gezichten willen dragen van een aantal slachtoffers; je moet een dik uur beschikbaar zijn om mee te bouwen aan een mooi herdenkingsmoment; Je helpt mee om de slachtoffers nooit te vergeten en je maakt deel uit van een levend monument.

Wil jij daarvoor tijd vrijmaken? Neem contact op met Bart Bergen: bart.bergen@mortsel.be die je graag je taak uitlegt en alle praktische afspraken maakt.

Laten we meedoen om vanuit het kleien Mortsel en onze Pastorale Eenheid een vuist te maken tegen oorlog en alle onschuldige slachtoffers van oorlog waar ook ter wereld.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.