MORTSEL-DORP CONCERT Laatste herinnering voor 11 februari

MORTSEL-DORP CONCERT Laatste herinnering voor 11 februari

Dag muziekliefhebbers,

Het concert van 11 februari nog niet in je agenda staan? Dan is het nog nét niet te laat! De stuurgroep vroeg me om jullie nog een kleine reminder te sturen, want het wordt weer een niet te missen ervaring!

Debussy, Ravel en impressionisme met een hedendaags tintje

Het harpduo met de naam Vireo (dat betekent groen): dat zijn harpistes Jenna Vergeynst en Marjolein Vernimmen. Zij brengen ons een aantrekkelijk programma met oorspronkelijke werken voor piano van Claude Debussy en Maurice Ravel in een arrangement voor 2 harpen. Aan dat programma voegen ze een nieuw werk toe van Haroun Iqbal: You, Me, in Trees. Deze jonge Belgische componist verzoent zijn voorliefde voor improvisatie en impressionisme met de Mbira-traditie uit Zimbabwe.

Laat je verrassen door deze creatie, en geniet ook van Children’s Corner, Six épigraphes Antiques en Ma mère l’Oye.

Praktisch

‘Impressionisme in de muziek’, Sint-Benedictuskerk, zondag 11 februari om 15 uur, deuren vanaf 14.15 uur.

Tickets: 14 euro (5 euro voor -12 jaar)

Info en reservaties:

  • – Orfeoproducties: info@orfeo.be, 03 449 16 87
  • – Mortsel-Dorp Concerten, Wilfried en Denise De Cleyn-Buntincx,
  •    03 449 06 13 en 0476 55 86 46
  • – www.orfeo.be/mortseldorpconcerten

Ik kijk er naar uit om jullie te verwelkomen op 11 februari!

Uw dirigentje

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.