MORTSEL-DORP CONCERT Duo Deseo: niet te missen!

MORTSEL-DORP CONCERT Duo Deseo: niet te missen!

Dag lieve mensen. Nog even een laatste oproep aan jullie allen!

Zondag 12 november om 15 u. heeft het eerste Mortsel-Dorp Concert van het elfde seizoen plaats. Met twee enthousiaste jonge artiesten die er warm zuiders ritme in brengen: het duo Deseo, Maarten Vandenbemden (gitaar) en Ann Van Hecke (cello). Hun programma draagt de naam ‘El Vuelo del Deseo’ (De Vlucht van het Verlangen). Met werken van componisten als Albeniz, Granados, De Falla, Piazzolla is klasse en warmbloedigheid gegarandeerd! Bovendien gebracht met passie en virtuositeit. Kortom: we hebben alles in huis om jullie een onvergetelijke namiddag te bezorgen!

Tickets kosten 14 euro

Een abonnement kost 35 euro op rekening BE36 7380 3925 2181 van Mortsel-Dorp Concerten.

Nog geen ticket? Geen nood, je kan nog altijd ter plaatse betalen aan de kassa.

Tot zondag!

Uw dirigentje

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.