MORTSEL-DORP CONCERT 12 november om 15 uur: ‘El Vuelo del Deseo’

MORTSEL-DORP CONCERT 12 november om 15 uur: ‘El Vuelo del Deseo’

Beste concertliefhebbers,

Vanaf seizoen 2023-2024 werken wij samen met Orfeo Producties vzw om de continuïteit van onze concerten te kunnen verzekeren.

Op 12 november gaat dan ons gezamenlijk programma door met een duo: Maarten Vandenbemden, gitaar en Ann Van Hecke, cello. Samen vormen zij het Duo Deseo. Hun programma: ‘El Vuelo del Deseo’ (= De Vlucht van het Verlangen) neemt ons mee langs warmbloedige taferelen, melancholische droombeelden, extatische feesten, … Kortom: turbulentie gegarandeerd!

Het programma

Maarten en Ann spelen creatieve arrangementen op onder meer het Catalaans volkslied, ‘Danzas Espanoles’ van Granados, ‘Siete Canciones Populares Espanolas van Manuel De Falla, en veel meer zuiders repertoire van o.a. Albeniz en Piazzolla. Het wordt een onvergetelijke namiddag!

Tickets

14 euro (5 euro voor -12 jaar) verkrijgbaar via tickets.roodfluweel.be/orfeo
Een abonnement voor de 3 concerten: 35 euro op BE36 7380 3925 2181 van Mortsel-Dorp Concerten
Verdere info en reserveren kan je bij Orfeo Producties via info@orfeo.be of 03 449 16 87.

De stuurgroep en ikzelf hopen jullie weer te ontmoeten! Deuren: vanaf 14.15 uur.

Groetjes,

Uw dirigentje

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.