Misschien kreeg jij ook een mail in de bus over volwassenverkondiging …

Misschien kreeg jij ook een mail in de bus over volwassenverkondiging …

Onze P.E. H.Maria Magdalena droomt er van een vurige, charismatische, enthousiasmerende gemeenschap te worden, waar iedereen zich thuis voelt. Om de geloofsoverdracht, geloofsverkondiging van volwassenen een nieuw elan te geven, willen we graag de vele talenten van alle vrijwilligers in onze P.E. bundelen. Om dat te kunnen doen hebben we mensen nodig met verschillende talenten.  Daarom schrijven wij mensen aan die we kennen uit onze P.E. en die al taken opnemen. Mogelijk kreeg jij ook al zo’n mail in je mailbox. Het bijhorende formulier invullen helpt ons zeker op weg;

Heb jij nog geen formulier, maar wil je je ook engageren? Stuur gerust een berichtje naar: patricia.verbeelen@gmail.com

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.