Misdienaars (vormelingen en een vaste ploeg) in de kijker

Misdienaars (vormelingen en een vaste ploeg) in de kijker

Onderaan het fotoalbum

Toen ik zelf misdienaar was, noemde men ons al wel een lachend de ‘bodygards’ van de pastoor. We stonden dan ook elke week (en soms op weekdagen) paraat om te zorgen dat de eredienst vlot verliep. Ook nu zijn er een vaste ploeg jongeren en heel veel vormelingen die wekelijks die taak op zich nemen. Ze verzorgen op hun manier de mee de eredienst, helpen voorlezen, staan de pastor bij en maken zo kennis met ‘samen eucharistie vieren‘. Op hen kunnen we rekenen. We zijn hen dan ook dankbaar. Daarom zetten we hen hier in de kijker. We zullen het fotoalbum ook graag verder aanvullen. Heb jij foto’s van onze misdienaars in actie? Stuur ze graag door. We zetten ze er meteen bij.

En… Een dikke dankjewel jongelui!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.