Met Damiaan aan de slag

Met Damiaan aan de slag

Op 10 mei vieren we de 150ste verjaardag van Damiaans aankomst op Molokai (10 mei 1873).
Ook zoveel jaren later blijft Pater Damiaan (1840-1889) brandend actueel. Daarom maken Damiaan Vandaag en Thomas samen werk van een educatief Damiaanaanbod, gericht op het kleuteronderwijs, het lager onderwijs, het secundair onderwijs (alle onderwijstypes), het buitengewoon secundair onderwijs en het hoger onderwijs. De website www.damiaanopschool.be zet dit aanbod extra in de kijker. Je vindt er digitale lespakketten, uitleenbare workshops, Godly Play Damiaan, een museumbezoek,… Kortom op elk moment van het schooljaar kan je met Damiaan aan de slag in de klas of met de ganse school. Laat je ook inspireren via Damiaan Vandaag een site die zeker een bezoekje waard is en je een hedendaagse kijk geeft op de waarde van de heilige Damiaan.

(tekst gedeeltelijk overgenomen van Thomas nieuwsbrief)

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.