Mariabeeldjes op hun plek

Mariabeeldjes op hun plek

De groepsaankoop van Mariakapelletjes was een succes. Maar liefst 18 Maria’s met kapel en ééntje zonder werden besteld. Op Goede Vrijdag in de ochtend werden ze in Nederland opgehaald en op zaterdag 7 mei werd alvast het eerste deel ook effectief geplaatst. Zo is de meimaand nog iets sterker Mariamaand. Bidden we om haar voorspraak voor de bewoners en voor onze pastorale eenheid in zijn geheel. Dank alvast aan Filip en Jaap voor het stevige werk.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Mariella VerscheldenPosted on10:39 pm - mei 9, 2022

Ze hebben een mooi plekje gekregen!Jullie waren echt drie handen op één buik (de vierde liet verstek).Dank je wel voor het leuke initiatief!

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.