Luc De Fleurquin overleden

Luc De Fleurquin overleden

Woensdagnacht is Luc De Fleurquin overleden. Hij verbleef al geruime tijd in Immaculata en ging vroeger dan verwacht van ons heen. Op uitdrukkelijke vraag van de familie is de uitvaart gisteren in besloten kring gehouden, voorgegaan door onze bisschop. Volgende zondag, 26 juni, wordt in de kerk van Heilige Familie om 11.45 u.  een herdenkingsdienst gehouden. 

We willen op die manier met onze parochiegemeenschappen op een warme en persoonlijke manier afscheid nemen van Luc De Fleurquin, die tientallen jaren lang de liturgie in onze parochies mee gestalte gaf, naast zijn werkzaamheden aan de KU Leuven en in het bisdom. Anders dan aangekondigd in het parochieblad, is deze dienst  een eucharistieviering.

Iedereen is hartelijk welkom.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.