Leesavonden ‘Overeind komen met Petrus’ ( mgr. J.Bonny) en m² voor Turnhout

Leesavonden ‘Overeind komen met Petrus’ ( mgr. J.Bonny) en m² voor Turnhout

Zij die denken dat we met lege handen naar Turnhout trekken, hebben ongelijk. We nemen een m² inspiratie en inzicht mee.

Onze m² mag er zijn als resultaat van tal van leesavonden met mooie denk- en interpretatie-oefeningen rond het boek ‘Overeind komen met Petrus’ van Mgr. Johan Bonny. Hierbij genoten we van elkaars verrijkende inzichten en doorprikten we zoveel mogelijk laagjes aan symbolische meerwaarden.

Overeind komen met Petrus: Of je het nu doet als gelovigen om mee op te staan en het woord te verkondigen goed gegrond in de sporen van Jezus met vertrouwen of het weten. Of je wordt door iemand als Petrus door het geloof getild om kracht te vinden om het huis van God mee binnen te gaan. Het maakt allemaal deel uit van groeien en opstaan binnen het Geloof. Bedankt Michele voor het mooie initiatief tot deze leesgroep!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.